Przejdź do treści

Piłkarska klasa A




W sobotnie przedpołudnie i wczesne popołudnie na boiskach pojawili się piłkarze amatorzy występujący w czterech grupach A klasy. Zgodnie z duchem walki w tej klasie rozgrywkowej żadne ze spotkań nie zakończyło się bezbramkowym remisem.

25 kwietnia 2011 20:47

Klasa A grupa I:

GKS Starościn - Polonia Wołczyn 3:0 /v.o/
LZS Uszyce - Unia Murów 3:2
Hetman Byczyna - Budowlani Pokój 1:5
Piast Gorzów - Stal Zawadzkie 1:1
Żubry Smarchowice - LZS Rudniki 1:1
Start II Namysłów - LZS Ligota Oleska 3:3    
LZS Bogacica - Widawa Lubska 1:1
LZS Chocianowice - LZS Brynica 3:1


Klasa A grupa II:

LZS Chrząstowice - LZS Dąbrówka G. 3:1
Victoria II Chrościce - Orzeł II Źlinice 1:1
LZS Wawelno - LZS Kępa 2:0
LZS Przysiecz - Start Siołkowice 2:4
Jedność Rozmierka - LKS Rybna 4:1
Polonia Prószków - Małapanew Ozimek 0:3
LZS Kup - LZS Kościerzyce 2:0
LZS Popielów - Pogoń Łosiów 0:2

Klasa A grupa III:

Śląsk Reńska Wieś - LZS Lisięcice 2:2
MKS Gogolin - KS Sławięcice 3:0
Partyzant Kazimierz - Sokół Boguchwałów    1:1
Orzeł Branice - Victoria Żyrowa    2:0
Otmęt Krapkowice - Włókniarz Kietrz 5:1
Iskra Zopowy - Cukrownik Baborów 3:2
Porawie Większyce - Chemik Kędzierzyn 0:1
Fortuna Głogówek - LZS Dębowiec 4:0

Klasa A grupa IV:

Ogrodnik Chrościna Nyska - LZS Biała Nyska 1:2
Atom Grądy - Strażak Lipniki 2:1
Sudety Burgrabice - LZS Bodzanów 0:2
LZS Polski Świętów - LZS Gryżów 2:2
Burza Lipki - LZS Buków 4:1
LZS Mańkowice - Polonia Przylesie 5:0
LZS Kamienica Nyska - Agfa Prusinowice    0:3 \v.o\
LZS Gierałcice - Orzeł Olszanka 0:1

Kacper Śnigórski / Adam Wołek / Donat Przybylski



Drukuj , Pobierz jako plik PDF

       

Informacje o artykule

Wprowadził/a:

Data publikacji: 25 kwietnia 2011 20:47

Ostatnio zmieniał:

Data ostatniej zmiany: 25 kwietnia 2011 20:47

Przeczytaj treść ponownie

Na antenie

Na dzień dobry

Na dzień dobry

06:00 - 09:00



Loża Radiowa

Loża Radiowa

12:00 - 15:00



Rynek

Rynek

15:00 - 17:00



Rewiry kultury

Rewiry kultury

17:00 - 20:00



Studio Reportażu

Studio Reportażu

20:00 - 21:00



Akademia życia

Akademia życia

21:00 - 23:00



Muzyczna szkoła

Muzyczna szkoła

23:00 - 00:00



Mapa burzowa Polski