Przejdź do treści

Piłkarska klasa A




W sobotnie przedpołudnie i wczesne popołudnie na boiskach pojawili się piłkarze amatorzy występujący w czterech grupach A klasy. Zgodnie z duchem walki w tej klasie rozgrywkowej żadne ze spotkań nie zakończyło się bezbramkowym remisem.

25 kwietnia 2011 20:47

Klasa A grupa I:

GKS Starościn - Polonia Wołczyn 3:0 /v.o/
LZS Uszyce - Unia Murów 3:2
Hetman Byczyna - Budowlani Pokój 1:5
Piast Gorzów - Stal Zawadzkie 1:1
Żubry Smarchowice - LZS Rudniki 1:1
Start II Namysłów - LZS Ligota Oleska 3:3    
LZS Bogacica - Widawa Lubska 1:1
LZS Chocianowice - LZS Brynica 3:1


Klasa A grupa II:

LZS Chrząstowice - LZS Dąbrówka G. 3:1
Victoria II Chrościce - Orzeł II Źlinice 1:1
LZS Wawelno - LZS Kępa 2:0
LZS Przysiecz - Start Siołkowice 2:4
Jedność Rozmierka - LKS Rybna 4:1
Polonia Prószków - Małapanew Ozimek 0:3
LZS Kup - LZS Kościerzyce 2:0
LZS Popielów - Pogoń Łosiów 0:2

Klasa A grupa III:

Śląsk Reńska Wieś - LZS Lisięcice 2:2
MKS Gogolin - KS Sławięcice 3:0
Partyzant Kazimierz - Sokół Boguchwałów    1:1
Orzeł Branice - Victoria Żyrowa    2:0
Otmęt Krapkowice - Włókniarz Kietrz 5:1
Iskra Zopowy - Cukrownik Baborów 3:2
Porawie Większyce - Chemik Kędzierzyn 0:1
Fortuna Głogówek - LZS Dębowiec 4:0

Klasa A grupa IV:

Ogrodnik Chrościna Nyska - LZS Biała Nyska 1:2
Atom Grądy - Strażak Lipniki 2:1
Sudety Burgrabice - LZS Bodzanów 0:2
LZS Polski Świętów - LZS Gryżów 2:2
Burza Lipki - LZS Buków 4:1
LZS Mańkowice - Polonia Przylesie 5:0
LZS Kamienica Nyska - Agfa Prusinowice    0:3 \v.o\
LZS Gierałcice - Orzeł Olszanka 0:1

Kacper Śnigórski / Adam Wołek / Donat Przybylski



Drukuj , Pobierz jako plik PDF

       

Informacje o artykule

Wprowadził/a:

Data publikacji: 25 kwietnia 2011 20:47

Ostatnio zmieniał:

Data ostatniej zmiany: 25 kwietnia 2011 20:47

Przeczytaj treść ponownie

Na antenie

Agroradio

Agroradio

06:00 - 07:00



Mamy weekend

Mamy weekend

07:00 - 10:00



Bez ogródek

Bez ogródek

10:00 - 11:00



Rodzice kontra dzieci

Rodzice kontra dzieci

11:00 - 13:00



Młoda Strefa

Młoda Strefa

13:00 - 14:00



Opolskie da się lubić

Opolskie da się lubić

14:00 - 15:00



Cały nasz sport

Cały nasz sport

15:00 - 20:00



Twoja muzyka

Twoja muzyka

20:00 - 23:00



Progresywna Zmiana Rocka

Progresywna Zmiana Rocka

23:00 - 00:00



Mapa burzowa Polski